Úvodní strana » Použití v praxi » Průmysl & Elektronika

Průmysl & Elektronika

Vzhledem k miniaturizaci a masovému přizpůsobení se nároky na kontrolu jakosti výrazně zvýšily. V mnoha průmyslových odvětvích lze skvěle využít digitální mikroskopy Dino-Lite pro kontrolu jakosti, a to např. kontrolu kvality frézování, lakování, montáže, zpracování, obrábění apod. Dino-Lite se snadno používá, je cenově dostupný, ale také nabízí digitální úložiště snímků a videí a měřící softwarem s funkcemi měření, označování a porovnávání snímků.

Vysoce inovativní průmyslová odvětví např. automobilový průmysl, letectví, elektronika, lékařská zařízení, mohou využívat Dino-Lite díky rychlosti a přenosnosti běžných modelů USB Dino-Lite, modelů s vysokou rychlostí přenosu dat nebo dokonce mobilních řešení Dino-Lite s 5 palcovou přenosnou obrazovkou. Ve všech průmyslových odvětvích lze nyní snadno získávat informace od dodavatelů a zákazníků, ale také zajistit vysokou úroveň podpory výroby a řešení problémů v celém zásobovacím řetězci.

Digitální mikroskopy Dino-Lite lze implementovat do větších průmyslových systémů a integrovat je do stávajících softwarových řešení společně se softwarovou sadou (SDK).

Nebo můžete digitalizovat stávající mikroskopická zařízení s okulárovými kamerami z řady Dino-Eye.