Úvodní strana » O společnosti

O společnosti

Vcena Dino-Lite 2014.jpgítejte na českém webu Dino-Lite, který je věnován digitálním (USB) mikroskopům, kamerám a příslušenství značky Dino-Lite. Mikroskopické kamery Dino-Lite přinášejí široké možnosti využití v nejrůznějších oborech lidských činností. K dispozici je bohatá nabídka samostatně fungujících mikro-zoom modelů, ale i okulárových a C-mount kamer, kterými lze digitalizovat klasický optický mikroskop. Kamery Dino-Lite, jejich volitelné příslušenství (stativy, držáky apod.) a i s nimi dodávaný software v CZ lokalizaci, jsou neustále vyvíjeny a jejich funkce rozšiřovány.

Společnost Intraco Micro se produktům Dino-Lite věnuje již od jejich uvedení na trh a zajišťuje jejich distribuci v ČR a SR. Využijte dlouhodobých zkušeností pracovníků Intraco Micro nejen s digitálními mikroskopy Dino-Lite, ale i další mikroskopickou technikou. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat v našem prezentačním centru v Tachlovicích, kde se můžete seznámit s naší kompletní nabídkou a odzkoušet vaše vzorky či preparáty.

Byli bychom rádi, kdybyste si svým rozhodnutím a výběrem mohli ověřit, že naše základní cíle:

  • KvalitaSpolehlivostDino-Lite-I-reseller-L.jpgSeriozní ceny
  • Rychlé dodávky
  • Perfektní záruční i pozáruční servis

nejsou jen planou proklamací, ale mají reálnou podobu.

Naši zkušení technici a obchodní personál s mnohaletou praxí u dřívějších světoznámých optických firem SRB a ŠTYS a MEOPTA jsou zárukou toho, že obdržíte mikroskopickou techniku vždy v té nejlepší kvalitě za přijatelné ceny. Věříme, že Vás zaujme naše nabídka, neváhejte se spojit s námi nebo s našimi prodejci.